Пінопласт TM VIKBUD EPS 70(13) 100мм уп 6шт 3 м.кв в уп
- Виробник: VIKBUD
- Модель: Пенопласт TM VIKBUD EPS 70(13) 100мм уп 6шт 3 м.кв в уп
| Галузь застосування | для утеплення фасаду, стін, підлоги, стелі, цоколю |
| Гарантія | від виробника |
| Кількість в упаковці, кв.м. | 3 м.кв. |
| Кількість в упаковці, куб.м. | 0,025 м.куб. |
| Кількість плит в упаковці | 6 шт. |
| Коефіцієнт теплопровідності | 0,039 Вт/(м*К) |
| Країна-виробник | Україна |
| Марка | 35 |
| Розмір | 1000*500 мм |
| Тип | EPS 70 |
| Товщина | 100 мм |
| Щільність | 13 кг |
- Наявність: В наявності
90.65 грн.
Замовити в 1 клік
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
Доставка і оплата
Доставка Новою Поштою
Швидкість доставки в будь-яке відділення Нової пошти в Україні фіксується оператором, але зазвичай не перевищує 1-3 календарних днів.
Готівкою
Оплата готівкою при отриманні товару.
Післяплатою на Новій Пошті (при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення).
Visa и MasterCard
Оплата замовлення на карту Приват Банку.
Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.
