Мінеральна вата Novoterm Фасад 135 (135кг/м3) 50*1000*600 мм (2,4 м.кв)
- Виробник: Novoterm
- Модель: Минеральная вата Novoterm Фасад 135 (135кг/м3) 50*1000*600 мм
| Бренд | Novoterm |
| Вид | плита |
| Країна-виробник | Україна |
| Площа в упаковці | 2.4 кв.м. |
| Розмір плити | 50*600*1000 мм |
| Теплопровідність | 0,037 Вт/(кв.м*К) |
| Товщина | 50 мм |
| Щільність | 135 кг/куб.м. |
- Наявність: В наявності
Опис
Мінеральна вата Novoterm Фасад 135 (135кг/м3) 50*1000*600 мм (2,4м.кв) є ідеальним матеріалом для утеплення фасадів будинків, квартир, дач та інших приміщень. Вона має високу густину 135кг/куб, що робить її особливо придатною для використання на фасадах будівель. Вона також має паропроникність, що дозволяє стінам "дихати" і усуває проблему конденсату.
Дихаючий матеріал є екологічно чистим, безпечним для здоров'я та без запаху. Він також є чудовим звукоізолятором, що створює додатковий рівень комфорту для мешканців.
Мінеральна вата Novoterm Фасад 135 легка в установці, гнучка та не потребує особливих навичок або інструментів для встановлення. Це економічний варіант утеплення, який допомагає скоротити витрати на опалення та кондиціювання повітря.
Нарешті, матеріал є ефективним у зменшенні втрати тепла, а також захищає від шуму та вітру. Все це робить мінеральну вату Novoterm Фасад 135 ідеальним вибором для тих, хто шукає надійний і довговічний матеріал для утеплення фасаду свого будинку, квартири, дачі або інших приміщень.
Замовити базальтову вату Новотерм 50мм у Києві та області можна у нас на сайті Izolation.com.ua. Здійснюємо доставку на день замовлення.
Рекомендовані товари
Доставка і оплата
Доставка Новою Поштою
Швидкість доставки в будь-яке відділення Нової пошти в Україні фіксується оператором, але зазвичай не перевищує 1-3 календарних днів.
Готівкою
Оплата готівкою при отриманні товару.
Післяплатою на Новій Пошті (при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення).
Visa и MasterCard
Оплата замовлення на карту Приват Банку.
Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.
