MASTER-ROK 30 Мінераловатна плита 50 мм В с(10 шт), (1000ммХ600мм), 6м.кв.
- Модель: MASTER-ROK 30 Мінераловатна плита 50 мм (1000ммХ600мм), 6м.кв.
| Вид | плита |
| Країна-виробник | Україна |
| Площа в упаковці | 6 кв.м. |
| Розмір плити | 1000x600x50 мм |
| Теплопровідність | 0,037 Вт/(кв.м*К) |
| Тип | мінеральна вата, базальтова вата |
| Товщина | 50 мм |
| Щільність | 35 кг/куб.м. |
- Наявність: В наявності
391.14 грн.
Замовити в 1 клік
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
Доставка і оплата
Доставка Новою Поштою
Швидкість доставки в будь-яке відділення Нової пошти в Україні фіксується оператором, але зазвичай не перевищує 1-3 календарних днів.
Готівкою
Оплата готівкою при отриманні товару.
Післяплатою на Новій Пошті (при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення).
Visa и MasterCard
Оплата замовлення на карту Приват Банку.
Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.
