Мінеральна вата Novoterm Фасад 135 (135кг/м3) 100мм*1000*600 (1,2м.кв)
- Виробник: Novoterm
- Модель: Минеральная вата Novoterm Фасад 135 (135кг/м3) 100мм*1000*600
| Бренд | Novoterm |
| Вид | плита |
| Країна-виробник | Україна |
| Площа в упаковці | 1.2 кв.м. |
| Розмір плити | 100*600*1000 мм |
| Теплопровідність | 0,037 Вт/(кв.м*К) |
| Товщина | 100 мм |
| Щільність | 135 кг/куб.м. |
- Наявність: В наявності
Опис
Мінеральна вата Novoterm Фасад 135 (135кг/м3) – це високощільний матеріал, призначений для утеплення фасадів різних будівель: від приватних будинків та квартир до комерційних приміщень.
Основною перевагою даного матеріалу є його висока щільність 135кг/куб, що забезпечує максимальну ефективність утеплення та захист від холоду. При цьому матеріал залишається досить гнучким, що дозволяє зручно встановлювати його на поверхні будь-якої складності.
Ще однією важливою якістю матеріалу є його паропроникність, що дозволяє зберігати оптимальний мікроклімат усередині приміщення та уникнути утворення конденсату. Крім того, кам'яна вата не містить формальдегідів, що робить її екологічно безпечною та придатною для використання у житлових приміщеннях.
Мінеральна вата Novoterm Фасад 135 має розміри 100*1000*600 мм, що становить 1,2 м.кв. Вона легко укладається на поверхні та забезпечує надійне утеплення фасаду. Цей матеріал є ідеальним вибором для тих, хто шукає ефективне рішення для утеплення будинку, квартири, дачі або комерційних приміщень.
Придбати мінеральну вату 100мм у Києві та Київській області Ви можете на нашому сайті Izolation.com.ua. Бронюйте з доставкою вже сьогодні!
Доставка і оплата
Доставка Новою Поштою
Швидкість доставки в будь-яке відділення Нової пошти в Україні фіксується оператором, але зазвичай не перевищує 1-3 календарних днів.
Готівкою
Оплата готівкою при отриманні товару.
Післяплатою на Новій Пошті (при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення).
Visa и MasterCard
Оплата замовлення на карту Приват Банку.
Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.
