Akustik board M 050X0610X1250мм /12,2м2/0,61м3
- Виробник: KNAUF
- Модель: Akustik board M 050X0610X1250мм /12,2м2/0,61м3
| Бренд | KNAUF |
| Вид | плита |
| Країна-виробник | Україна |
| Площа в упаковці | 12,2 кв.м. |
| Розмір плити | 50x610x1250 мм |
| Теплопровідність | 0,037 Вт/(кв.м*К) |
| Товщина | 50 мм |
| Щільність | 15 кг/куб.м. |
- Наявність: В наявності
989.02 грн.
Замовити в 1 клік
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
Доставка і оплата
Доставка Новою Поштою
Швидкість доставки в будь-яке відділення Нової пошти в Україні фіксується оператором, але зазвичай не перевищує 1-3 календарних днів.
Готівкою
Оплата готівкою при отриманні товару.
Післяплатою на Новій Пошті (при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення).
Visa и MasterCard
Оплата замовлення на карту Приват Банку.
Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.
